Keno od Sazky – instrukcijos, įvertinimas, bilietų patikra

„Keno Sazka” – tai kasdienė internetinė loterija, organizuojama „Sazka” svetainėje. Kas 5 minutes nuo 01:15 iki 00:00 val. ji ištraukia milijonus kronų, kurias vėliau galima išsigryninti į e. piniginę arba banko kortelę.

Atnaujinta loterijos versija pirmą kartą buvo pradėta platinti 2014 m. sausio 27 d., o dabar, norint laimėti didįjį aukso puodą, tereikia teisingai atspėti 12 iš 58 skaičių.

Šiame straipsnyje apžvelgsime loterijos ypatumus: kaip užsiregistruoti, bilietų kainas, lengvatas, kaip patikrinti bilietą, mokesčius ir dažnai rodomus skaičius.

Sazka Keno loterija

KENO Sazka Loterija

Keno – tai loterija, kuri traukiama kas penkias minutes. Jį valdo tradicinės loterijos bendrovė „Sazka”.

Sazka keno žaidime žaidžiama dėl milijonų, kuriuos gali laimėti laimingasis, teisingai atspėjęs 12 iš 58 skaičių. Kuo daugiau loterijos biliete esančių skaičių sutampa su laimėtojo skaičiais, tuo didesnis prizas.

Loterija populiari dėl daugelio priežasčių:

  • Paprastos taisyklės – prireiks vos kelių minučių, kad suprastumėte pagrindinius žaidimo principus;
  • Greitis – burtai traukiami kas 5 minutes;
  • Patogu – loteriją galite žaisti iš savo mobiliojo telefono;
  • Galimybė laimėti milijoną kronų;

Kaip teisingai žaisti „Keno”?

Norėdami dalyvauti „Keno” loterijoje, turite nusipirkti bilietą oficialioje svetainėje ir įvesti laiminčius skaičius bei loterijos laiką. Kuo daugiau biliete pažymėtų skaičių atitinka laimingų skaičių kombinacijas, tuo didesnį prizą dalyvis gauna.

Mažiausia keno taisyklės norma už vieną stulpelį ir traukimą yra 0.2 EUR, o didžiausias statymas – 5 EUR.

Dalyvis gali statyti už tam tikrą skaičių skaičių nuo 2 iki 7. Pagrindinio prizo laimėjimo tikimybė yra 10 000:1.

Atlikus mažiausią 5 kronų statymą, prizas yra 2 000 EUR. Tačiau reikia teisingai atspėti visus 7 skaičius.

KENO kaina

Loterijos bilietas kainuoja 0.2 EUR. Mažiausias statymas už vieną stulpelį ir lygiąsias yra 0.2 EUR, o didžiausias statymas gali būti iki 4 EUR.

Žaidėjas gali atspėti mažiausiai 2 skaičius arba statyti ant visų 7 loterijos bilieto skaičių.

KENO Maksimalus laimėjimas

Jei žaidėjas teisingai atspės visus 7 skaičius, atlikęs mažiausią 0.2 EUR statymą, jis laimės 2 000 EUR.

Didesnių statymų žaidime, kai už vieną skaičių statoma 4 EUR, laimėtojas gali laimėti 40 000 EUR.

Laimingus skaičius galite sužinoti iš keno rezultatų, kurie po kiekvieno lošimo skelbiami svetainėje.

KAIP ir KUR statyti KENO

Įsigijęs bilietą oficialioje svetainėje, dalyvis turi užpildyti formą – kryželiu pažymėti nuo 2 iki 7 pasirinktų skaičių. Viename biliete gali būti ne daugiau kaip dvi skiltys.

Jei norite visiškai pasikliauti atsitiktinių skaičių generatoriumi, biliete galite pažymėti langelį „N” ir skaičiai bus generuojami automatiškai. Pasirinkta lažybų koeficiento vertė pažymėta kryželiu.

Tada pasirinkite traukimų skaičių. Su vienu bilietu galima dalyvauti 34 lošimuose.

Po burtų traukimo oficialioje svetainėje galite sužinoti keno bilietų patikrinimo rezultatus.

Lažybos „Sazka” filialuose

Statymus galite atlikti ne tik internetu, bet ir bilietų parduotuvėse. „Keno sazka” bilietą galite nusipirkti beveik bet kuriame spaudos kioske, pašte ar degalinėje.

Užpildę bilietą „sazka” terminalo pertraukoje, turite jį pateikti darbuotojams ir gausite patvirtinimą. Jei skaičiai yra teisingi, turite su sertifikatu grįžti į vietą, kurioje pirkote bilietą, ir atsiimti laimėjimą.

KENO internetinės lažybos

Keno rezultatai internete

Norėdami dalyvauti keno (sazka) loterijoje internetu, turite užsiregistruoti svetainėje ir sumokėti įmoką.

Tada nueikite į parduotuvę, nusipirkite reikiamą skaičių bilietų, užpildykite juos ir laukite burtų traukimo rezultatų.

Jei internetinis keno bilietas yra laimingas, laimėjimą galite atsiimti į savo kortelę arba elektroninę piniginę.

KENO piešinys

Keno loterija vyksta kas 5 minutes, todėl per dieną vyksta maždaug 300 lošimų. Loterija veikia nuo 0:00 iki 1:15 – ne šiomis valandomis „Sazka” išjungia sistemą, kad būtų atlikti būtini techniniai darbai.

Elektroninis burtų traukimas vykdomas naudojant sertifikuotą atsitiktinių skaičių generatorių. Keno sazka rezultatus kas savaitę tikrina notaras ir valstybinis prižiūrėtojas.

Dalyvis gali būti tikras, kad keno bilietų patikrinimo rezultatai yra sąžiningi ir nustatyti atsitiktine tvarka.

KENO Rezultatai

Laimingi skaičiai paskelbiami beveik iš karto po burtų traukimo. „Sazka” loterijos „Keno” rezultatus galima rasti oficialioje svetainėje, mobiliojoje programėlėje arba parduotuvėse esančiuose terminaluose.

Senesnių burtų rezultatus galite rasti oficialioje „Sazka” svetainėje, archyvo skiltyje. Pastarųjų keturių savaičių istoriją galite rasti keno archyve. Čia taip pat galite stebėti dažnai pasirenkamus derinius.

Laimėjimų apmokestinimas

Visi lažybų ir loterijų laimėjimai neapmokestinami pajamų mokesčiu. Laimėjimo net nereikia deklaruoti mokesčių deklaracijoje. Todėl, jei jums pasiseks, galėsite iš karto realizuoti savo keno laimėjimą ir nemokėti jokių papildomų mokesčių valstybei – visas išlaidas perima „Sazka”.

KENO dažniausiai traukiami skaičiai

Analizuodami sazka-keno burtų archyvą galite pastebėti, kad kai kurie skaičiai kartojasi dažniau nei kiti. Būtent į juos turėtumėte atkreipti dėmesį piešdami.

Todėl laimingais numeriais svetainėje laikomi:

  • 50 (х70207);
  • 52 (х70140);
  • 54 (х70124);
  • 17 (х70083);
  • 28 (х70077);

Kad padidintumėte savo galimybes laimėti, verta užpildytame biliete įrašyti bent vieną skaičių.

Didžiausi „KENO Sazka” privalumai

Didžiausi loterijos „Sazka” privalumai – paprastumas, greitis ir nedidelė bilieto kaina. Investavę simbolinę sumą galite išbandyti laimę ir laimėti milijoną kronų.

Registracija svetainėje yra kuo paprastesnė ir trunka ne ilgiau kaip 5 minutes, o visi laimėjimai išmokami akimirksniu, be jokių valstybei taikomų mokesčių ar rinkliavų.

Be „Keno” loterijos, svetainėje yra ir kitų įdomių burtų, pavyzdžiui, 10 dažniausiai traukiamų skaičių.

Sazka keno premija ZDARMA 5 EUR

Naujokai gali gauti gražią premiją iš sazka žaidimų portalo užsiregistravę svetainėje ir praėję patikrinimo etapą. Pavyzdžiui, pirmą kartą prisijungęs prie asmeninės paskyros naudotojas gaus sveikinimo laišką ir 5 € premiją.

Priklausomai nuo įmokos sumos, už papildomus indėlius gausite papildomus 200 EUR. Svetainėje taip pat reguliariai rengiamos kitos akcijos.

Santrauka
"Sazka" "Keno" loterija yra didelis traukos objektas. Už kelias kronas dalyviai gali išbandyti laimę ir varžytis dėl pagrindinio prizo, kurio vertė siekia milijoną kronų. Dalyvauti galite internetu - oficialioje įmonės svetainėje - arba ne internetu - pirkdami bilietą parduotuvėse.